O NAS
Nasza zespół to grupa fachowców z dziedziny sportu, jak i psychologii rodzinnej. Dzięki wykształceniu pedagogicznemu wiemy, jak zajmować się dziećmi w każdym wieku. Nasz projekt oferuje zajęcia, w których w jedną całość łączymy aktywność ruchową z dobrą zabawą i relaksem, co ma pozytywny wpływ przeciwdziałanie jak i korygowanie wad postawy. Ponadto oferujemy zajęcia pedagogiczno-psychologiczne, w których uczymy zarówno rodziców jak i dzieci właściwego okazywania uczuć i emocji, oraz budowania relacji.
W pełni funkcyjnej i szczęśliwej rodziny.

Nasze działania mają zapewnić najmłodszym prawidłowy rozwój psychofizyczny, psychologiczny oraz przygotowywać do działania w grupie i uczyć samodzielności.

Zajęcia z aktywności ruchowej w projekcie sportowe przedszkola prowadzone są w trzech grupach wiekowych.
Są to:
- „maluchy” (2- oraz 3-latki)
- „starszaki” (4- i 5-latki)
- oraz „starszaki +” (6-latki).
Pozwoli to na dopasowanie programu do umiejętności dzieci, co uczyni zajęcia ciekawszymi i bardziej efektywnymi dla danej grupy.
W zależności od grupy trening trwa od 45 do 60 minut. Na każde zajęcia składają się takie elementy jak: gry i zabawy, ćwiczenia ogólnorozwojowe i koordynacyjne, zajęcia korekcyjne, nauka techniki, małe gry, relaks.
Treningi odbywają się raz w tygodniu o ustalonej wcześniej porze lub w zależności od ustaleń w danym przedszkolu. Wszystkie zajęcia prowadzone są na boiskach z wysokiej jakości trawą syntetyczną lub salach gimnastycznych, udostępnianych w przedszkolach lub szkołach.

Zajęcia z psychologii prowadzone są głównie z rodzicami, w zależności od potrzeb również z dziećmi.

Stwórz Szczęśliwą i Zdrową Rodzinne.
.