Piłkarskie przedszkola Sporting:

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W KAŻDY CZWARTEK NA HALI SPORTOWEJ SP. 336 PRZY UL. NA UBOCZU 9

- 2-3 LATKI - 17:30-18:30 (Trener Konrad Adamczyk)

- 4-5 LATKI - 18:30 - 19:30 ( Trener Konrad Adamczyk)

Jest to oferta przygotowana specjalnie dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy z elementami piłki nożnej. Wszystkie dzieci biorące udział w programie są przygotowywane do uprawiania sportu po ukończeniu przedszkola. Zajęcia odbywają się w małych grupkach aby zwiększać możliwości podopiecznych oraz aby móc zwracać uwagę na szczegóły podczas wykonywanych ćwiczeń. Dla wszystkich uczestników naszej szkółki możliwość kontynuacji szkolenia po zakończeniu przedszkola.

Co oferujemy:

• zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej
  • zajęcia w małych grupach
  • przygotowanie do uprawiania sportu
  • promocja zdrowia poprzez opowiadania w trakcie zajęć
  • pokazanie piłki nożnej od strony zabawy
  • zajęcia uwzględniające gimnastykę korekcyjną

Opłaty:

Składka miesięczna wynosi 130 zł

Opłata za zajęcia jest niezależna od frekwencji na treningach danego zawodnika, oraz od ilości treningów w poszczególnych miesiącach. Opłatę traktujemy jako składkę członkowską.

Niżej dane do przelewu:

Stowarzyszenie Warszawska Akademia Piłkarska

Numer konta : 33 1090 1694 0000 0001 2389 1266

Termin przelewu do 10-tego dnia każdego miesiąca. W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka raz miesiąc za jaki jest opłata.

Wierzymy, że nasza oferta będzie stanowić dla Państwa doskonałe uzupełnienie programu zajęć oraz przystępną formę promocji placówki.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Oddziałem.
Trenuj z Pasją!

Ze sportowymi pozdrowieniami,