Konrad ADAMCZYK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, z tytułem magistra wychowania fizycznego. Całe życie związany ze sportem i z nim wiążący swoją przyszłość. Trener II klasy piłki nożnej. Były zawodnik takich klubów, jak KS Piaseczno, czy Gwardia Warszawa. Rzetelny, punktualny i dobrze zorganizowany. Z futbolem związany od zawsze, zarówno jako zawodnik, trener, sędzia, jak i kibic. Do dziś aktywny zawodnik kilku amatorskich drużyn, m.in. od lat związany z czołowym zespołem Ligi Bemowskiej. Na boisku waleczny, pracowity środkowy pomocnik, częściej obsługujący dobrymi podaniami kolegów, niż samemu trafiający do siatki.

Prywatnie oddany mąż, kibic włoskiego AC Milan, fan gier na konsole oraz miłośnik psów, a szczególnie swojego owczarka niemieckiego, Jack’a

Konrad Szczepański

Trener piłki nożnej aktywnie grający w Warszawskich klubach w piłce jedenastoosobowej jak i w piłce amatorskiej odmianie sześcioosobowej. Punktualny zawsze przygotowany do zajęć. Z futbolem związany od zawsze swoje kroki jako młody adept piłki nożnej zaczynał w Warszawskiej Gwardii gdzie grał również jako członek zespołu seniorskiego.