W dniu 01.12.2019r. rozegrany został pierwszy Mini Turniej Sparingowy organizowany przez Sporting Warszawa. Turniej rozgrywany był z podziałem na roczniki 2011, 2012, 2013.
Rywalizacja rocznika 2011 odbywała się w godzinach 9:00 - 10:15, a wzięły w niej udział trzy drużyny - Sporting Warszawa, Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego, UKS Iwiczna.

Dzieci z rocznika 2012 grały w godzinach 10:30 - 11:45. Tutaj również rywalizowały trzy drużyny - Sporting Warszawa, Progres Warszawa, Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego.

Rocznik 2013 rozgrywał swoje spotkania w godzinach 12:00 - 13:15, a na boisku mogliśmy zobaczyć reprezentantów czterech akademii piłkarskich - Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego, UKS Iwiczna, Warszawska Akademia Futbolu, Delta Warszawa.

W każdym z rozegranych mini turniejów, najważniejszymi elementami była dobra zabawa oraz nauka gry w piłkę nożną. Taka inicjatywa pozwala jeszcze bardziej rozwijać młodych piłkarzy i piłkarki, ponieważ mają oni okazję zmierzyć się z osobami spoza własnej grupy treningowej. Aktywnie spędzony czas wśród rówieśników jest bardzo ważny w rozwoju dzieci, które dzięki rywalizacji, dodatkowo mogą szlifować umiejętności piłkarskie. Pomimo określenia turniej, nie zwracamy uwagi na wyniki poszczególnych rywalizacji, ponieważ najważniejsza dla Nas jest dobra zabawa. Taka forma rywalizacji pokazuje dzieciom, że każdy kto bierze udział w turnieju jest już na starcie wygranym.

Pragniemy podziękować za udział w pierwszym Mini Turnieju Sparingowym, wszystkim drużynom, które dzielnie walczyły na boisku. Podziękowania należą się również trenerom, za przygotowanie swoich zespołów do rywalizacji oraz rodzicom młodych piłkarzy i piłkarek, którzy wspierali swoje pociechy.